UNİQ İstanbul’da Sömestr Eğlencesi

Sömestr Tatili

uniq istanbul'da sömestr eğlencesi
ADRES: UNIQ İstanbul
YAŞ: 8+
TARİH: Sömestr Tatili
REZERVASYON:
Tıklayın

Okul döneminin ilk yarısının bitmesine son bir hafta! Öğrenciler için 22 Ocak‘ta başlayacak yarıyıl tatili 8 Şubat‘a kadar sürecek. Bu iki haftalık sürede ise hem çocuklar hem de büyükler için etkinliklerle, kültür, sanat ve eğlenceyle dolu bir İstanbul karşımıza çıkıyor.

Maslak’ta yer alan yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi Uniq İstanbul çocuklar için eğlenceli etkinlikleriyle sömestr eğlencesini zirveye çıkaracak.

Buz pateni yapmak isteyenler ormanın içinde 1200m²’lik açık hava buz pistinde kayarak kış mevsiminin ruhunu doyasıya yaşayabilir. Hem çocuklar hem de macera sever ebeveynler macera parkları ve yüksek ip parkurlarıyla dünyaca ünlü Xtrem Aventures‘ta adrenalini en üst seviyeye çıkarabilir. Çocuklarının matematiğe olan ilgi ve merakını artırmak isteyenler The Zone eğlenceli matematik sergisini gezebilir ve Volkswagen Arena‘da büyüleyici bir sahne gösterisini, The Underwater Paradise‘ı izleyebilirsiniz.

 

uniq istanbul'da sömestr eğlencesi

UNIQ Winter Tales

Gündüz ya da gece, buz üzerinde özgürlük dansı UNIQ Winter Tales ile gerçekleşecek. Saat 10:00 ile 22:00 arasında açık olan 1200m²’lik açık hava doğal buz pisti, ormanın içindeki atmosferiyle çocukların nefes almasını sağlayacak. Müziğin hiç durmadığı bu büyülü pistte, dileyenler eğitim de alabilecek.

Buz pisti, uygun fiyatıyla da herkesin bu deneyimi yaşamasına fırsat veriyor. Pistteki 40 dakikalık deneyim 20 TL iken, ailece buz paten keyfi yapmak isteyenlere de indirimli paket fiyat avantajı sunuluyor. Yeni başlayanlar için 60 TL ( 40 dk.), orta seviye ve ileri seviye için 90 TL’lik (40 dk.) ücretle eğitim alabilme imkanı sunan UNIQ Winter Tales’de zamanın nasıl geçtiğini anlamak imkansız olacak.

uniq istanbul'da sömestr eğlencesi

Xtrem Aventures

Dünyaca ünlü macera parkları ve yüksek ip parkurlarıyla Xtrem Aventures; dünyanın dört bir köşesindeki 15 ülkenin arasına Türkiye’yi de katıyor ve UNIQ İstanbul’da karşımıza çıkıyor. Her yaşa uygun eğlence sunan Xtrem Aventures İstanbul’da; 4-8 yaş gurubuna özel koruyucu ağla çevrilmiş 20 oyun parkuru bulunmakta. 8 yaş üstü ve yetişkinler için kış döneminde ‘Zipline Parkuru’yla hizmet veren Xtrem Aventures, ağaçtan ağaca salınma keyfini adrenalinle birleştiriyor.

 

 

uniq istanbul'da sömestr eğlencesi

The Underwater Paradise

UNIQ İstanbul’da 5.800 kişilik kapasitesiyle dünya starlarına ev sahipliği yapmaya devam eden Volkswagen Arena, 29-30-31 Ocak ve 6-7 Şubat tarihlerinde dünyaca ünlü bir şova ev sahipliği yapıyor.

The Underwater Paradise; drama, pandomim, dans, illüzyon, kukla, kum sanatı ve sihrin, köpüklerin büyüleyici güzelliği ve şaşırtıcı lazer gösterileri, özel efekt ve ışık şovları ile her yaş için eşsiz ve mükemmel. Yüksek etkileşimiyle izleyiciyi gösteriye katan formatı sayesinde hem çocuklar hem de yetişkinler oyundan aynı derecede keyif alabilecek.

 

uniq istanbul'da sömestr eğlencesi

The ZONE

Eğlenceden spora, kültür-sanattan, teknolojiye birçok farklı sergi ve etkinliğe ev sahipliği yapan The ZONE, UNIQ İstanbul’da devam ediyor. Dünya standartlarında teknik altyapıya sahip olan The ZONE, 1.600 M2’lik dev bir alanda hizmet veriyor.

İçerisinde geniş olanaklara ve teknik alt yapıya sahip özel bir sergi alanı; çocukların öğrendiklerini uygulama, yaşıtlarıyla birlikte bilgi ve becerilerini geliştirme ve ekip olarak çalışma fırsatı bulacakları atölye alanıDa Vinci Learning eğitim kanalının bilim, teknoloji kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriği ile Auditoryum ve Türkiye’nin ilk indoor trambolin parkının bulunduğu The ZONE; çocuklar için çok özel bir dünya sunuyor.

Yarıyıl tatilini çocuklarıyla birlikte keyifle geçirmek isteyen anne-babalar tüm etkinlik biletlerini Biletix‘in Uniq İstanbul sayfasından temin edebilir.

 


Bu yazı Minion Mag‘den alınmıştır.