İstanbul Summer City Camp

22 Haziran - 10 Ağustos 2015

Geleceğin Yıldızları İstanbul Summer City Camp
ADRES: Beykoz TED Koleji kampüsü
YAŞ: 5-12 yaş
TARİH: 22 Haziran - 10 Ağustos 2015
FİYAT: 1,650 TL
WEB: Etkinlik linki için tıkla

Geleceğin yıldızları yaz tatilini bu kampta değerlendiriyor!

İstanbul Summer City Camp, Geleceğin Yıldızları tarafından yapılan, İstanbul’da Beykoz TED Koleji kampüsünde, çocukların gündüz gelip akşam evlerine döndükleri 2 haftalık bir yaz kampı.
Çocuklar 09:00-16:00 saatleri arasında yaşıtlarıyla eğlencenin ve dostluğun tadını çıkarmanın yanında, kampın eğitim-gelişim programı ve profesyonel eğitmenleriyle dolu dolu bir yaz kampı süreci geçirecekler.
Kampta iki haftalık iki farklı program var; Multi Aktivite ve English in Action. Çocuklar ve aileler dilediklerini seçebilirler.

 

Multi Aktivite programı; tüm gün basketbol, tenis, futbol, voleybol, hokey, müzik, resim, drama ile dopdolu bir program.
English in Action ise, günün yarısı yabancı öğretmenlerle İngilizce eğitimleri, diğer yarısında da spor sanat eğlence var. Bu programda her şey İngilizce.
Çocuklar, kampın yapıldığı ve içerisinde spor salonları, sahaları, güzel sanatlar atölyeleri, İngilizce dersleri için ayrılmış sınıfları ve sosyal alanları barındıran TED İstanbul Koleji’nin Acarkent bölgesindeki kampüsüne servisle gidip gelebiliyorlar.
2 hafta süren kamplar 6 dönem olarak hazırlanmış:
22 Haziran – 03 Temmuz
29 Haziran – 10 Temmuz
20 Temmuz – 31 Temmuz
27 Temmuz – 7 Ağustos
03 Ağustos – 14 Ağustos
10 Ağustos – 21 Ağustos