Garden Sale Tasarım Pazarı

10-11 Ekim 2015

garden sale 2015 10-11 ekim küçükçiftlikparkta
ADRES: Küçükçiftlik Park
YAŞ: 5+
TARİH: 10-11 Ekim 2015
SAAT: Kapılar 10 Ekim saat 11.00'de açılacak.
FİYAT: 20 TL
BİLET AL: Bilet almak için tıkla

Tasarım tutkunu anne babaları Garden Sale’de harika bir hafta sonu bekliyor.

50’den fazla markaya ait özel tasarım ürünlerin ve tasarımcıların koleksiyonlarından parçaların özel fiyatlarla sunulduğu ve tasarım severlerin heyecanla beklediği Garden Sale, dördüncü kez 10-11 Ekim’de KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek.

Tekstilden takıya, vintage objelerden endüstriyel tasarım ürünlerine kadar binlerce özel tasarım bulabileceğiniz festival, yalnızca tasarım ve alışveriş değil; müzik, eğlence ve hem çocuklar hem de yetişkinler için çeşitli aktiviteler sunuyor.

Gün boyunca Uninvited Jazz Band ve sokak müzisyenlerinin keyifli müzikleri eşliğinde gerçekleşecek olan çocuk atölyeleri, mandala atölyesi, defter yapım atölyesi ve daha birçok aktivite, hava kararınca yerini çimenlerin üzerinde tatlı bir müzik ziyafetine bırakacak. 10 Ekim Cumartesi akşamı Elif Çağlar, Çağrı Sertel, Alp Ersönmez, Mert Önal ve Toygun Sözen gibi değerli müzisyenlerin bir araya gelmesiyle oluşan Four in the Pocket ve 11 Ekim Pazar akşamı farklı caz yorumlarıyla bilinen ve sevilen ‘123 Band’ Garden Sale’de sahne alacak.

URU ve ShowHow ortaklığıyla organize edilen Garden Sale; anne ve çocukların birbirini tamamladığı ve Türkiye’de ilk defa Garden Sale ile satışa çıkan tekstil tasarım markası We Match, takı markası Lucky Culture, çiçek tasarımları ile her daim yaz mevsimini yaşatan Terrarium House, kendine özgü tasarlanmış desenleri ile aksesuar markası Carlyx, Luce Atelier, Beth Dizayn, Miniko Shop, Mobu, Bands Atelier, Seramik Şeyler Atölyesi, Keçekeçe, Beste Gürel, Lunatique Jewelry, The Witch At The Beach, Bitti Gitti Atölye, Mehron Vegan Cosmetics, Faber Castell gibi 50’den fazla markanın katılımıyla tasarım tutkunlarını ve çocukları ağırlayacak.

Her yıl olduğu gibi bu yıl da Maslak Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek Garden Sale Tasarım Pazarının kapıları 10 Ekim Cumartesi günü saat 11.00’de açılacak. 20 TL olan biletler Biletix’ten satışa sunulacak.