Biz Kimiz

Kim? Yani biz mi? Şey evet, itiraf edelim biraz çılgınız. Çünkü çocukları çok seviyoruz ve tabii hayata çocukça bakmayı… Biliyoruz ki dünyanın hangi şehrine gidersek gidelim en güzel etkinlikler çocuklar için yapılıyor. Elbette bizim şehrimizde de bu böyle. Ama birer anne, baba veya çocuk olarak bunların hepsini takip etmemiz imkansız. Özellikle de İstanbul gibi büyük bir şehirde… İşte bu yüzden biz de hayatı hepimiz için kolaylaştırmak

istedik. Hem tasarım anlamında, hem de içerik anlamında… Bir hafta boyunca şehirde mutlaka gezilmesi gereken sergileri, müzeleri, oyuncakçıları; mutlaka izlenmesi gereken sinemaları, tiyatroları, gösterileri; mutlaka tadılması gereken yeni lezzetleri ve çocuğunuzla birlikte yapabileceğiniz spor ve sanat etkinliklerini özenle araştırıyor, deniyor ve sizlere öneriyoruz. Dahası haftanın 7 günü, 24 saat en güncel sayfamızla karşınıza çıkıyoruz.

Güncel etkinliklerin dışında iki çok çılgın özel içerik bölümümüz de sizleri bekliyor. Çılgın Röportaj ve Çılgın Şef… Çılgın Röportaj bölümünde sıra dışı bir anne, baba veya çocuğun İstanbul’daki çılgın maceralarına tanıklık ediyoruz. Çılgın Şef bölümünde ise başka yerde bulamayacağınız lezzette ve hikayeleri olan yemek tariflerini sizlerle paylaşıyoruz.

Dileğimiz çocukla çocuk olan tek şehir rehberi olarak kalplerinizin baş köşesinde yer almak ve bemaddy’nin eğlenceli, çılgın ve çok çocuklu ailesinin aktif bir üyesi olmanızı sağlamak…

 

available-on-the-app-store

 

Bemaddy ailesi; annelerin, babaların ve çocukların çılgınlık kapsamında yepyeni ürünler vererek büyümeye devam edecek… Daha eğlenceli, daha çılgın ve daha çocukça günler için! Hep birlikte! Bemaddy!

Bize Yazın